Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW MIĘSA

Zakres obowiązków:

odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów
i prowadzenie kontraktów oraz korespondencji handlowej w języku angielskim oraz polskim (zagraniczni oraz krajowi dostawcy),
prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negocjowanie umów,
analiza rynku w obrębie branży spożywczej
nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
monitorowanie terminowości dostaw, rozliczanie dokumentów handlowych,
koordynacja i kontrola dostaw, prowadzenie bieżącej oceny dostawców,
operacyjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie stałych umów.

Wymagania:
wykształcenie wyższe
znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny  (poziom C1)
(mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku),
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word),
znajomość warunków handlowych oraz doświadczenie w negocjacjach będzie dodatkowym atutem.

Zdolności interpersonalne:
doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów,
umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole,
samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
komunikatywność pozwalająca na budowanie trwałych relacji biznesowych,
wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne, nastawienie na realizację zadań,
gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności Firmy,

Oferujemy:

stabilne warunki pracy – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie

  stacjonarną pracę  w siedzibie firmy MIR-KAR Sp. z o.o. sp.k., Makowiska ul. Radomszczańska 82, 98-330 Pajęczno

Wymagane dokumenty:
CV oraz list motywacyjny wraz z informacjami, o których mowa w art. 22¹§1ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998r., nr 21, poz. 94 z późn. zm.) tj. imię(imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnień

Specjalista do spraw handlu

Miejsce pracy: Makowiska

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja i realizacja sprzedaży eksportowej,
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z klientami zagranicznymi,
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy,
  • Koordynowanie projektów exportowych,
  • Administracja bieżących procesów,
  • Sporządzanie pism, prezentacji i dokumentów administracyjnych,
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w wyznaczonym zakresie,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i pełnej dokumentacji posprzedażowej,
  • Bieżąca kontrola spływu należności,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego i francuskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Doskonałej umiejętności logicznego i bezbłędnego formułowania myśli w mowie i na piśmie,
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, dokładność, komunikatywność
  • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • Dyskrecji, lojalności, zaangażowania i wysokiej kultury osobistej, Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności zgodne ze strukturą
  • Interesującą, rozwojową, dynamiczną pracę

Zgłoszenia zawierające CV należy kierować drogą elektroniczną na adres kf@mir-kar.pl

Rozbieracz – Ubojowiec

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 6 m-cy
  • sumienność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne stawki akordowe
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu.
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności