Chłodnia Tomaszów Lubelski

 

CHŁODNIA SKŁADOWA
"MILTON"

Oferujemy Państwu:

  • Zamrażanie i domrażanie
  • Składowanie towaru
  • Ręczne i mechaniczne przeładunki towaru
  • Wykonywanie zdjęć towarów
  • Wykonywanie dokumentacji eksportowej.

Informacje

W roku 2010 została zakupiona mroźnia składowa wraz z hurtownią spożywczą w Tomaszowie Lubelskim, Oferujemy usługę zamrażania i składowania produktów mięsnych oraz owoców i warzyw. Chłodnia posiada powierzchnię składową o pojemności 1500 ton / 1700 miejsc paletowych oraz dwa doki załadunkowe z rampami o regulowanej wysokości. Zapewniamy przechowywanie w temp. -23 C.

Zakład znajduje się pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych oraz sanitarnych. Spełniamy wszystkie normy UE. Posiadamy uprawnienia eksportowe na kraje trzecie.

Magazyn wyposażony jest w zintegrowany system komputerowy pozwalający na sprawne zarządzanie dysponowaną powierzchnia. Budynek chłodni objęty jest polisą OC na wypadek kradzieży lub innych zdarzeń losowych, a teren firmy objęty jest całodobową profesjonalną ochroną.

Obsługa magazynu pracuje w godzinach od 7.00 – 20.00, jednakże jesteśmy w pełni elastyczni i wcześniej awizowane dostawy obsługujemy praktycznie o dowolnej porze dnia i nocy. Stawki za usługi zamrażania oraz przechowywania towaru w chłodniach są indywidualnie ustalane z klientem i zależą od ilości towaru oraz czasu przechowywania.

Dbając o najwyższe standardy wdrożyliśmy system HACCP. Nasze procedury oraz przestrzeń produkcyjna są dostosowane do wymagań tak, aby oferować naszym Klientom najwyższą jakość wykonywanych usług. Dzięki temu jesteśmy pewni, że produkty przez nas wytwarzane są w pełni bezpieczne i spełniają najwyższe normy jakościowe.
Zakład posiada weterynaryjny numer identyfikacyjny PL10093805WE oraz Chłodnia PL06181101WE.
Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na naszych stronach.
Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu.
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności